Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/a/b/ab828ceb-709d-4b60-9a0a-8a38d49fb005/serio.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Serio s.r.o.
PREMANT-FERWAG – diaľkové potrubné vedenie tepla je chránené meno pre predizolovaný potrubný systém švajčiarskej firmy Brugg pre priame bezkanalové uloženie do zeme, využiteľný v oblasti tepelných potrubných sietí pre hlavné rozvody i prípojky. Desaťročiami overený je dnes uznaný ako priemyselný štandard.
FERWAG – diaľkové potrubné vedenie má podľa účelu použitia médionosné potrubie oceľové zvárané alebo bezošvé, pozinkované, medené alebo z ušľachtilej ocele (nerezoceľ). Tým je FERWAG – diaľkové vedenie vhodné pre rozvody tepla, teplej vody, kondenzátu a ďalšie tekutiny okrem pary.
Médionosné potrubie je izolované bezfreónovou polyuretánovou penou, s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, zaťažiteľnou do teploty +130°C (krátkodobo do +140°C). O vonkajšiu ochranu s stará plášťová rúra z HDPE. Teplonosná a plášťová rúra sú polyuretánovou penou pevne spojené. Všetky tri súčasti takto tvoria jeden združený potrubný systém.
FERWAG – diaľkové vedenie sa dodáva v troch izolačných triedach a v dĺžkach 6 ÷ 12 (prípadne 16)m. Jednotlivé konštrukčné prvky a k nim patriace tvarovky ako oblúky, T-kusy, pevné body atď. sú prefabrikované. Veľký výber príslušenstva garantuje riešenie pre každú možnú situáciu. Takýto stavebnicový konštrukčný systém zjednodušuje projektovanie a montáž.
Jednotlivé oceľové prvky potrubnej trasy sa spájajú obvodovými zvarmi. Potrubie smie zvárať iba zvárač s úradnou skúškou. Po úspešnej tlakovej skúške sa spoje tepelne a vodotesne zaizolujú.
Montáž vykonávajú kvalifikované odborné firmy.
Diaľkové vedenie FERWAG je nielen technicky perfektné riešenie, ale je aj kľúčom k rýchlej, jednoduchej, koordinačne nenáročnéj a úspornej výstavbe tepelných sietí

Katalóg

Na stiahnutie

Katalóg
Katalóg – CZ Katalóg-DE
Katalóg – DUO – DE
Katalóg-EN
Katalóg – DUO – EN