Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/a/b/ab828ceb-709d-4b60-9a0a-8a38d49fb005/serio.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Serio s.r.o.
CASAFLEX je samokompenzujúci, flexibilný predizolovaný potrubný systém z uš achtilej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele ako varianta UNO alebo DUO. Základným konštrukčným prvkom je špirálovo zvlnená médionosná rúra, kontinuálne vyrábaná v nekonečných dĺžkach.

Vynikajúce tepelno – izolačné vlastnosti pri vysokom teplotnom zaažení
Difúzna zábrana a konštrukcia potrubného systému CASAFLEX garantujú minimálne tepelné straty pri vysokom teplotnom zaažení. Potrubný systém CASAFLEX je možné použi pre trvalé prevádzkové teploty do 160 oC, špičkove krátkodobo do 180 oC.

Konštrukcia
Potrubie CASAFLEX pozostáva zo zvlnenej vnútornej médionosnej rúry z uš achtilej nehrdzavejúcej CrNi ocele. Tepelná izolácia sa skladá z bezfreónovej a flexibilnej PIR – tvrdej peny (polyisocyanuratovej peny) s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosami. Viacvrstvová fólia pod vonkajším PE – LD plášom zabraňuje degradácii štruktúry uzavretých plynových buniek a ich úniku z PIR – tvrdej peny.

Použitie
Potrubné systémy CASAFLEX nachádzajú uplatnenie v miestnych i dia kových vykurovacích sieťach ako aj v priemysle a pri využívaní obnovite ných energií (v solárnej technike a pod.)

Flexibilný – samoodvzdušňovací – samokompenzujúci
Špirálové zvlnenie médionosnej rúry je zvláš výhodné pre prúdenie a samoodvzdušňovanie a zabezpečuje vysokú ohybnosť, pevnosť a samokompenzáciu.

Spo ľahlivé a monitorované
Štandardným použitím troch signalizačných vodičov je potrubie CASAFLEX kompatibilné so všetkými používanými monitorovacími systémami na trhu.

Prospekt

Katalóg

Na stiahnutie

Prospekt
Katalóg
Katalóg – DE
Katalóg – EN