Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/a/b/ab828ceb-709d-4b60-9a0a-8a38d49fb005/serio.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Serio s.r.o.
CALPEX je vysokohodnotný plastový nízkoteplotny systém pre zásobovanie teplom a teplou úžitkovou vodou, vyznačujúci sa flexibilitou, nízkou hmotnosťou a odolnosťou proti korózii. Pokrokoková technológia izolácie polyuretánovou penou a trvanlivosť systému robia zo systému CALPEX® trvalé riešenie. Systém CALPEX® je samokompenzujúci, dá sa rýchlo a nekomplikovane položiť a zostáva desaťročia funkčný. Systém CALPEX® je investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska viac ako vyplatí.

CALPEX vykuruje s lambdou 0,0255 W/mK
Kvalita nízkoteplotného systému sa ukazuje v tepelnej izolácii. Izolácia potrubia CALPEX® pozostáva z pentánom nadúvanej mikropórovitej polyuretánovej peny. Táto vlastnosť jej dáva vynikajúcu lambda-hodnotu 0,0255 W/mK a umožňuje dosiahnúť pri malom objeme pórov mimoriadne tepelno-izolačné hodnoty. Nízke tepelné straty šetria náklady na vykurovanie a trvalo znižujú spotrebu energie.

CALPEX nedá vode žiadnu šancu.
Materialové spojenie je tesné a konzistentné a pozdĺžna voda nie je pre CALPEX® prakticky žiadna téma. CALPEX® – systém spolu tvorí spojenie vnútornej médionosnej rúry s izolačnou penou. Pri poškodení potrubia vonkajšími vplyvmi nemôžu vznikať žiadne dutiny, v ktorých by sa voda hromadila a prúdila v smere do budovy.

CALPEX šetrí čas a náklady
Čím menej spojov potrubný systém má, tým lepšie. Každý spoj, ktorého sa môžeme vzdať, zníži náklady na inštaláciu a zvyšuje spoľahlivosť prevádzky. CALPEX® sa dodáva v kotúčoch ako “nekonečný“ produkt a pri pokládke sa jednoducho odvíja. Prekážky v trase sa dajú elegantne a bez ďalších nákladov obísť.

Prospekt

Katalóg

Prehľad komponentov

Certifikát – izolácia

 

Na stiahnutie

Prospekt
Katalóg
Prehľad komponentov
Certifikát – izolácia
Prezentácia – DE Katalóg – EN
Katalóg – DE