Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/a/b/ab828ceb-709d-4b60-9a0a-8a38d49fb005/serio.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Serio s.r.o.
Meradlo tepla Superstatic 440 so statickým meraním pulzujúceho prúdu bez pohyblivých súčiastok: Priame meranie bez prídavnej elektroniky pre tvorbu meracieho signálu. Piezoelektrické impulzy sa spracovávajú priamo v počítadle Supercal 531.

Suprestatic – statický snímač prietoku
Senzory prietoku Superstaticu presviedčajú svojou čistou technickou a koncepčnou konštrukciou a stabilnými meracími vlastnosťami. Osvedčený princíp snímačov prietoku kmitavého (pulzujúceho) prúdu v kombinácii s počítadlami Supercal zaručujú spoľahlivy a mimoriadne precízny záznam vyrobeného resp. spotrebovaného tepla aj pri zlej kvalite vody.

Nepatrná pomerná poruchovosť
Vďaka zrieknutia sa pohyblivých súčiastok ako aj dlhoročnej skúsenosti firmy Sontex sa zredukovala dosiahnutá pomerná poruchovosť Superstaticu na minimum, hlboko pod priemer obvyklých meračov.

Modulová a premyslená konštrukcia
Senzory prietoku Superstaticu bez pohyblivých súčiastok vykazujú unifikované súčiastky od 1 do 10m3/h. Jedinečná konštrukcia a koróziivzdorné materiály garantujú minimálne náklady pri následnom overovaní.

Katalóg

Na stiahnutie

Katalóg