Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/a/b/ab828ceb-709d-4b60-9a0a-8a38d49fb005/serio.sk/web/wp-includes/plugin.php on line 600
Serio s.r.o.
Kalorimetrické počítadlo SUPERCAL 531 je podľa Zákona o metrologii určené meradlo, ktoré slúži v vyhodnoteniu množstva dodanej alebo odobranej energie vo vykurovacích a chladiacich systémoch na základe vyhodnotenia prietoku vykurovacieho alebo chladiaceho média a jeho tepoty v prívodnom a vratnom potrubí podľa kalorimetrickej rovnice.

Kalorimetrické počítadlo môže byť pripojené na väčšinu mechanických (jednovtokových, viavtokových a woltmanových), magnetoindukčných, ultrazvukových alebo fluidikových prietokomerov. Maximálny menovitý prietok je 10.000 m³/hod. SUPERCAL 531 je naviac vybavený prídavnými impulznými vstupmi, ktoré umožňujú pripojiť ďalšie meradlá vybavené impulzným výstupom (napr. prietokomery, plynomery alebo elektromery) a nimi namerané hodnoty odčítať cez displej alebo dátové výstupy SUPERCALU.

SUPERCAL 531 je navrhnutý pre použitie platinových odporových teplomerov Pt500 alebo Pt100 s možnosťou dvojvodičového alebo štvorvodičového pripojenia.

Prospekt

Katalógový list

Na stiahnutie

Prospekt
Katalógový list